Že je rande v kině dávno passé a vrcholem romantiky je šťouchnutí na Facebooku nebo olajkování všech fotek na Instagramu? Omyl! A naše Májová Seznamka pro Cinema City je toho důkazem.

Abychom pochopili, jak velkou věc jsme dokázali vytvořit, musíme se nejprve ponořit do problematiky lidského partnerství. Dělíme se totiž na dvě skupiny:

  • na zadané jedince
  • na nezadané jedince

Druhou skupinu dále tvoří dvě podskupiny:

  • ti, kteří si ještě nikoho nevybrali
  • ti, které si z nějakého (záhadného) důvodu ještě nikdo nevybral

V České republice je podle průzkumu až 30 % domácností, ve kterých žijí lidé sami, to už je slušná cílovka. Proto jsme se zaměřili především na nezadané jedince a těm jsme se snažili pomoci najít ideálního partnera či partnerku. Je pravda, že sem tam jsme narazili na nějakého záletníka, který by pro popcorn zdarma klidně porušil jedno z deseti přikázání; “nepodvedeš”, ale sami musíme uznat, že nabídka byla opravdu lákavá.

Na úplném začátku bylo potřeba založit si profil. Kromě nahrání super přitažlivé fotky bylo podmínkou vyplnit dotazník ohledně oblíbených herců, hereček a filmů, na jehož základě byl vytvořen algoritmus pro vyhledávání toho pravého protějšku. Není totiž nic horšího, než když se dva lidé neshodnou na tom, jaký film si večer pustí. To by přeci nefungovalo. Pokud jste měli štěstí a na světě existuje vaše spřízněná duše, ocitli jste se po vyplnění dotazníku na stránce, na které jste objevili potenciální partnery, které jste mohli oslovit. (Proto jsme radili nahrát přitažlivou fotku – znáte to, nikdo si nebude psát s fotkou vašeho psa :))

Vše ale dopadlo tak jak mělo a lidé se seznamovali jako diví. Českou verzi aplikace navštívilo celkem 182 662 návštěvníků z 43 432 unikátních zařízení a tito návštěvníci zobrazili dohromady přes 2 miliony stránek. Na webu se registrovalo 18 309 uživatelů, ze kterých si následně vyplnilo profil 13 562 z nich (průchodnost kompletním procesem registrace byla 74%). Do aplikace se zaregistrovalo 7 687 mužů a 5 875 žen. Vypadá to, že každý nahrál tu nejpovedenější profilovku, kterou měl, protože se celkem odeslalo 56 000 zpráv a potvrzených rande s výhrou bylo 3 524.

Díky aplikaci přibylo v České republice přes tři a půl tisíce šťastných párů a my bychom byli rádi, kdyby se vědělo, kdo za aplikací stojí. Neříkejte nám, že z tolika schůzek nebude alespoň jedna svatba. Rádi se přijdeme podívat a něco třeba i pojíst. A popít.

Jestli jste Májovou Seznamku od Cinema City nezaznamenali, tak jste toho pravého/tu pravou již našli nebo jste natolik vyčerpáni hledáním, že se raději kouknete na film sami (forever alone alert). Naše aplikace sice už skončila, ale nevěste hlavu. Teď hned pozvěte svou vyvolenou nebo svého vyvoleného do kina. Třeba na film Sezn@mka – ať je to tematický, že jo.

About admin

naše redakce